Home
Nederlands | English | Deutsch
Contact
Familie Tissink
Utbuorren 15
8493 MA Terherne
tel. 0566 - 688846
mob. 065 202 4235
info@deoudeherbergh.nl
Openingstijden Gastenkamers.

Bed & Breakfast is beschikbaar in een normale week van vrijdag tot en met zondag, maar we zijn ook geopend met de feestdagen en gedurende de schoolvakanties.

In de maanden juli en augustus zijn we 7 dagen per week geopend. Voor de duidelijkheid: de hotelkamers zijn dus gesloten van maandag tot en met donderdag, behalve in de maanden juli en augustus.

De gastenkamers zijn vanaf Pasen geopend.

Let op : De Appartementen en Huisjes zijn wel het hele jaar te boeken, 7 dagen per week.

Nu online-boeken

Vanaf heden kunt u nog makkelijker u kamer boeken op het moment dat u dat wilt. Ook kunt u bij de kamerreservering alvast een diner reserveren bij onze vaste restaurants.

Klik hier voor online boeken.

Midweek special

In de maanden april,mei juni, september en oktober hebben wij nu een speciale aanbieding.

Een midweek in een tweepersoons appartement met motor/visboot met zes pk buiten boordmotor: voor slechts € 290,-

Bijkomende kosten ; toeristenbelasting € 1- p.p.p.d., Eindreiniging € 30,- en benzine verbruik b.b.motor.

Midweek verhuur loopt van maandag 16:00 uur tot vrijdag 10:00 uur.

d'Oude Herbergh in Nieuwe Handen
Onze vloot

Behalve onze twee Langweerder motorsloepen en twee visboten met buitenboordmotor, hebben we ook een Randmeer te huur.  De zeilpraam is met schipper beschikbaar voor dagtochten. Ook is onze Cornish Crabber te huur voor de ervaren zeiler.  U kunt ook uw eigen boot meenemen en voor de deur afmeren.
Nieuwe website vaar-arrangementen.

 Speciale vaar-arrangementen voor bedrijven of families: Klikt u eens op www.vaarevents.nl